.

.

SCHLAGE Заклучување на Компанијата Акк 613 SCHLAGE Акцент F10 Рамен Бран Реверзибилна Врата Рачката за Заклучување, Масло Протри, Бронза - F10 АКК 613

SCHLAGE Заклучување на Компанијата Акк 613 SCHLAGE Акцент F10 Рамен Бран Реверзибилна Врата Рачката за Заклучување,

мислење на клиентот:

DEN 782.40
Достапност
Во достапна форма

Користење со 1-3/8 во,да 1-3/4,а во вратата.Работи со десната и левата замав врати.Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни пред-drilled врати.Лост дизајн парови и со традиционалните стилови како антички мебел, како и повеќе модерни преодни стилови.Највисоките станбени сигурност и издржливост оценка.Премиум метална конструкција.Инсталира во минути само со шрафцигер.Одговара на сите стандардни врати.Највисоките станбени заврши оценка.Тестирани за да го издржат тешките фактори на животната средина.На SCHLAGE Акцент Сала Плакар и Рачката во Масло Протри Бронза е совршен за употреба на врата каде што заклучување не е потребен.Акцентот Рачката е широко популарни поради својата елегантна бран-како дизајн кој без напор натпревари соба е стил без overshadowing тоа, особено кога се завиткани во нашите селски Масло Протри Бронза заврши.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите