.

.

Шампањ Лево Раце Лост со Wakefield Трим Не-Вртење Заклучување, Светла Хром (F170 те-то 625 WKF LH)

Шампањ Лево Раце Лост со Wakefield Трим Не-Вртење Заклучување, Светла Хром (F170 те-то 625 WKF LH)

мислење на клиентот:

DEN 172.80
Достапност
Во достапна форма

Декоративни не-вртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со лева замав врати : шарки, кој се наоѓа на левата страна; рачката поени лево.Лесна инсталација со Филипс шрафцигер.На Schlage Шампањ Лост со Wakefield Трим Не-Претворајќи ја Заклучите во Светли Хром најчесто се користи како декоративни повлече за врати кои не бараат latching.Шампањ рачката е дизајнирана со еден класичен допир, додека Wakefield трим се меки и едноставни.Непречено, огледало-како завршница на Светла Хром дава лост драматичен карактер кој никогаш не успева да дадат изјава.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите