.

.

OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни ML, Ni-Месинг, TBWML, 5 компјутери

OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни ML, Ni-Месинг, TBWML, 5 компјутери

мислење на клиентот:

DEN 1846.80
Достапност
Во достапна форма

Никел Месинг материјал.Не Магнетни Коцки.Autoclavable на 135 степени Centigrade.Совршено дизајнирани OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни ML, Ni-Месинг.Autoclavable 132 степени centigrade.Ние нудиме целосен спектар на премиум квалитет OSUNG стоматолошки инструменти.Контактирајте со продавачот ако различна количина е потребна за оваа точка.Објектот може да се се меша и се исти со слични предмети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите