.

.

Amosfun 2 парчиња Bachelorette Партија Балони Вили Пенисот Дик Форма Балони за Bachelorette Диплома Партија Декорација Материјали

Amosfun 2 парчиња Bachelorette Партија Балони Вили Пенисот Дик Форма Балони за Bachelorette Диплома Партија

мислење на клиентот:

DEN 237.36
Достапност
Во достапна форма

Направени од премиум алуминиумска фолија материјал, nontoxic и безбедно за употреба.Не е лесно да се кренат, може да се користи ако добро заштитени и се чуваат.Овие се големи светла боја алуминиумска фолија балони ќе ги красат вашата bachelorette партија во шарени начин.Совршен за bachelorette, овие алуминиумска фолија балони се многу вредни и фантастична декорација.Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Description These се 2pcs bachelorette партија алуминиумска фолија балони.Тоа може да додадете храбра боја на bachelorette партија.Се создаде совршена расположение за вас и за сите гости.Украсете го вашиот место или вашата партија со нашите bachelorette изданија.Тоа ќе ви помогне да се создаде прекрасен момент за вас и вашите пријатели!Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Алуминиумска фолија.- Големина : Прибл. 90x58x0.1cm.- Направени од премиум алуминиумска фолија материјал, nontoxic и безбедно за употреба.- Не е лесно да се кренат, може да се користи ако добро заштитени и се чуваат.- Овие се големи светла боја алуминиумска фолија балони ќе ги красат вашата bachelorette партија во шарени начин.-Совршен за bachelorette, овие алуминиумска фолија балони се многу вредни и фантастична декорација.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including2 x балони.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите