.

.

LATFZ јас сум Чувство 22 Роденден Тиара и Sash - Среќен 22 Роденден на Партијата Материјали - 22 Прекрасен Сатен Sash Кристал Тиара Роденден Круната за 22-ри Роденден Материјал

LATFZ јас сум Чувство 22 Роденден Тиара и Sash - Среќен 22 Роденден на Партијата Материјали - 22 Прекрасен Сатен

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Совршен Set - сребрена тиара/тиара + еден роденден sash.Убава Пенливи тиара направени со квалитет, rhinestones.Завршува со две чешли кои ќе ви овозможи да клип тоа право во вашата коса.Тужбата е погодна за речиси сите возрасни.Sash - вкупна должина 62 инчи широк : 3.8 инчи /Круна - долго 6.4 инчи висок 5.6 инчи широка 1.7 инчи.Сребрена круна, исто така може да се користи како торта-топ шапка.Задоволство Гаранција - 30 дена гаранција за враќање на парите за било кој квалитет на проблемот, нема потреба да се вратат.Совршен Set - сребрена тиара/тиара + еден роденден sash.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите