.

.

Bachelorette Партија Додатоци во Собата, 4 компјутери | Невестата да Биде Sash + Превез + Невестата Corsage + Невестата да Биде Торта Topper, Bachelorette Партија Материјали, Свадба Партиј

Bachelorette Партија Додатоци во Собата, 4 компјутери | Невестата да Биде Sash + Превез + Невестата Corsage

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Се направи на невестата стојат на нејзиниот специјален ден или ноќ со крајна bachelorette декорација за полнење.Невестата да биде комплет вклучува : еден превез, еден sash, еден corsages, една торта topper.Погоден повод : Совршен за bachelorette партија декорација ,bachelorette партија услуги, bachelorette партија игри, булчински туш, свадба оркестарот, девојки ноќ надвор, кога партијата, фотографија, свадба партија и да го покаже.Cascading Превез : двојно-layer превез е направен од високо-квалитет предиво, сјајна розово злато писмо "невестата да биде" е фиксен цврсто со превез.Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние сме подготвени да ви помогне!.Се направи на невестата стојат на нејзиниот специјален ден или ноќ со крајна bachelorette декорација за полнење!Вашиот најдобар пријател е венчаат и ги имаме сите bachelorette материјали за забава девојки ноќ надвор.Нашите комплет вклучува : 1 прилагодливи свила bachelorette партија sash со "Невеста Да Биде" печатени во зголеми златна фолија букви 1 Невестата Да Се торта topper дека ќе помогне да се создаде совршен партија простор! 1 убава Превез кој седи совршено на невестите глава цела ноќ долго! 1 Невестата corsages.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите