.

.

XINGYUE Црна ABS Мобилен Телефон Носителот Автомобил GPS Заградата Цртичка Планината Носителот Складирање Кутија Одговара за Jeep Wrangler Л 2018 2019 2020 (Боја : Зелена)

XINGYUE Црна ABS Мобилен Телефон Носителот Автомобил GPS Заградата Цртичка Планината Носителот Складирање Кутија

мислење на клиентот:

DEN 233.28
Достапност
Во достапна форма

Користете го овој автомобил држачот за монтирање на вашиот уред цврсто и да се обезбеди стабилна гледање на животната средина.Користење на материјали, долго производ живот.По професионални тестирање, висока чувствителност.Лесна инсталација, директна замена, нема програмирање потребно.XINGYUE826103 Black ABS Мобилен Телефон Носителот Автомобил GPS Заградата Цртичка Планината Носителот Складирање Кутија за Jeep Wrangler Л 2018 2019 2020 Using материјали, долго производ life After професионални тестирање, висока sensitivity Easy инсталација, директна замена, нема програмски required Size : се Вклопуваат во автомобил parts Material : добар квалитет ABSSpecifications : Планината на телефон, GPS, камера или радар detector Adjustable This систем месеци до цртичка прекин на Џ.К Wrangler без дупчење require For 2012-2017 Wranglers,телефонот не е included Size : 10.1 x 4.9 x 4.8 inchescolour : Black Package Содржина : 1 x Планината Носителот Складирање Box Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите