.

.

JMSM 1:24 за Cayenne Легура Diecast Модел Играчки Возила се Повлече Назад со Звук Светлина се Соберат Подароци за Собирање (Боја : Бела)

JMSM 1:24 за Cayenne Легура Diecast Модел Играчки Возила се Повлече Назад со Звук Светлина се Соберат Подароци

мислење на клиентот:

DEN 1526.40
Достапност
Во достапна форма

Цинк легура материјал : се направени од цинк легура.Тоа е многу поотпорни на паѓање и издржливи, погоден за децата секојдневно се игра.Diecasting Модел на Автомобил Големина : големината на автомобил модел е за 20.5 cm × 9 cm × 7 cm. 1 : 24 полна големина легура автомобил модел, исклучителна детали, реални се прикаже ефекти, како и декорација и playability.Тело : Сите врати, пред покрива, и задните опфаќа може да се отвори, со повлече-назад функција, и напред се, власта може да биде добиена со влечење на телото наназад.Интересен звук и светлина додадете забава за нас.Најдобар Подарок : легури автомобил модел, исклучителна детали, реални екранот, повеќе украсни и playability.Продавница со доверба : за Да ви овозможи со најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обезбеди по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.Секое момче мора да има модел на неговиот автомобил.Автомобил модел е добра меморија на мост за да се изгради пријателства со деца и пријатели.Име на производ : 1 : 24 За Cayenne Легура Diecast Модел Играчки Возила боја : Црна , Бела , Orange Material : Легури , Plastic Packing : 1 x легура модел на автомобил (без батерија)Големина : За 20.5 cm × 9 cm × 7 cm Production процес : Умре casting Model Тип : 1 : 24 Легура Автомобил Model Category : Висок Симулација на Автомобил Modelfeature : Звук И Светлина Повлече Back Doors може да се opened Uses : подароци, колекционерски предмети, сувенири, decorations We сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите со нашата бесплатна замена или враќање на пари без услови.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите