.

.

Возен Lockable Шминка Воз Случај со Bluetooth & HD LED Огледало Професионални Фризерски Салон Количка Стилист Убавина Шминка Станица Уметници Козметички Патнички Багаж Куфер

Возен Lockable Шминка Воз Случај со Bluetooth & HD LED Огледало Професионални Фризерски Салон Количка Стилист

мислење на клиентот:

DEN 6704.40
Достапност
Во достапна форма

ФЛЕКСИБИЛНОСТ овој компактен убавина работна станица bluetooth функцијата е најголемото изненадување покрај дополнителни информации и USB порти за други апаратот и уреди.Исто така, нашиот професионален Уметник Возен Количка Шминка Воз Случај е идеален подарок за вашето семејство и пријатели.CE, ROHS СЕРТИФИКАЦИЈА - Малку Сиромашните Убавина Количка Голем Воз Козметички Случај Организаторот има Строги квалитет.FCC,CE,PSE,ROHS,SGS, целосна официјална сертификација; Осигурач Заштитени; Ако има било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Малку Сиромашните Возен Козметички Шминка Воз Случаи.Овој возен шминка случај е дизајниран за да им помогне одржите вашиот козметика и шминка алатки уредни и корисна.Големиот простор за складирање може да се задржи на косата алатки како фен за коса, straightener, косата curler и други големи димензии предмети.Монтажни универзална тркалање тркала се направи оваа количка шминка случај практично да ги носите.Естетски префинета професионална шминка воз случај со моќни функции, не пропуштајте ја!Оваа неверојатна количка шминка случај е-мора да има дел за професионална шминка уметници, manicurists, hairstylists, beauticians, или оние кои поседуваат планина на козметика.Спецификации : Боја : Како на сликата shows Material : Алуминиум & ABS Plastic Package Содржина : 1 x Преносни Количка Козметички Case Reminder:се Должи на производството, некои суптилни големина разлики (помалку од една millimeter) може да се случи.Точни димензии зависат од актуелниот модел.Ве молиме проверете надворешниот и внатрешниот димензии на производи пред вашето купување.Повремено, нови производи, може да имаат мала мирис.Во овој случај, ве молиме оставете го на ладно и добро вентилирани место за некое време пред да го користите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите