.

.

KENL Шминка Воз Случај со Bluetooth Звучници, Слободни Стои Преносни Шминка Станица со Запалени Огледало, Козметички Организатор Кутија за Шминка Складирање, Возен Уметн

KENL Шминка Воз Случај со Bluetooth Звучници, Слободни Стои Преносни Шминка Станица со Запалени Огледало, Козметички

мислење на клиентот:

DEN 6143.76
Достапност
Во достапна форма

СОВРШЕН ШМИНКА СТАНИЦА : нашата шминка куферот има осветлени огледало со вграден LED светла, кои никогаш не се прегрее, како светлината на бојата и осветлувањето може да се прилагоди на вашите потреби.ИНТЕГРИРА ПРОСТОР И ФУНКЦИОНАЛНОСТ : овој компактен убавина која работна станица може да се ширевте во голема организатор за да ги задржи сите на вашите богатства со цел; bluetooth функцијата е најголемото изненадување покрај дополнителни информации и USB порти за други апаратот и уреди.ЗДРАВ СУЕТА БИРО : шминка кутија се преобразува во облекување маса по телескопски нозе инсталиран; на зајакнати рабови и агли, силна зглоб и капак, никогаш не се изгубат надворешниот заклучување ќе направи куфер служи подолго.И КОЛИЧКА УБАВИНА СТАНИЦА : повлечи тоа за настани без напор со 4 omni-насочен тркала; на lockable лизгачки коцки и оддел ќе го задржи вашето козметика и нозете во место.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ нашите шминка организатор ќе биде најдобар избор на шминка уметници и убавина љубовник за дома, настани, перформанси, и повеќе.Оваа KENL Шминка Воз Случај со голем огледало на горниот капак.Тоа е мазна алуминиумска површина, со заоблени агли и шарки да облагородување и да се зајакнат единицата, како и telescoping се справи и монтажни тркала да го носат околу погодно.Целокупната шик дизајн и функционалноста на овој шминка случај покаже професионалност и софистицираност.Дополнителни прегради за вашата шминка материјали,така што можат да се сместат на големи и мали-големина козметика и четки во својата погодност.Шминка Случај на Уметници, се земе вашата шминка каде и да одите.Љубезно Белешки : ве Молиме прочитајте ги сите инструкции во упатството за корисникот внимателно пред користење на оваа шминка воз случај.Изваден сите електрични кабли на овие места, кога не е во употреба.Specifications Color : PINKMaterial : МДФ обвивка СТП lining Net Тежина : 24.2 lbs (11 Кг)светла Боја : топло бела/ бела/daylight Input Напон : AC 110-240 VInput Моќност : 25 W(Светлина Wattage : 2 W)Вграден LED светла се специјално дизајнирани да го осветлите огледала и шминка области.Притиснете и задржете го допре сензорот switch за да ја прилагодите светлината на светлината.Како што постепено го промените светлина, секогаш можете да најдете идеална светлина интензитет.Пакет Contents1 x KENL Запалени Шминка Воз Case1 x Моќ Cord1 x USB cable1 x Plug Adaptor1 x Прирачник за Корисникот Лист.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите