.

.

Тато Подароци, Персоналните Слика Рамка за Татко ми - 4x6 во Хоризонтална и Вертикална Ориентација, Ќерката на Девојка - Денот на Таткото Присутни од Ќерка, Фото Подар

Тато Подароци, Персоналните Слика Рамка за Татко ми - 4x6 во Хоризонтална и Вертикална Ориентација, Ќерката

мислење на клиентот:

DEN 336.00
Достапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ПОДАРОК ЗА ТАТО : Нашиот личен слика рамка ќе биде убаво, уникатни и убаво подарок за вашиот татко.Со вашата слика, оваа слика рамка ќе биде многу посебен подарок за денот на Таткото или на роденденот на вашиот татко. 3 ГОЛЕМИНИ И ОРИЕНТАЦИЈА ОПЦИИ : Ние нудиме 3 големини на рамки.Големината на еден мал е 6.5" x 8.5" и има 4" x 6" фотографии.Големината на средината е 7.5" x 9.5" и тоа има 5" x 7" фотографии.Големината на една од најголемите е 11.5" x 13.5" кој има 8" x 10" фотографии.Исто така можете да одберете ориентација на рамка за прилагодување страница за хоризонтални и вертикални фотографии.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Ние користиме високо квалитетни дрвени слика рамки.Оваа персоналните слика рамка ќе биде издржлив, цел живот keepsake за вашиот татко.КАКО ДА се ПРИЛАГОДИТЕ : Одберете ја големината и дизајнот.Потоа, кликнете на "Прилагодите Сега" копче и да почне да се создаде вашиот уникатен слика рамка.На прилагодување страница, одберете ја ориентацијата и внесете го вашиот персонализација информации.ПЕРСОНАЛНИТЕ СЛИКА РАМКИ ЗА DADThis персоналните слика рамка ќе се направи совршен денот на Таткото подарок за тато.Можете да се прилагодите на нив со името и да се создаде уникатен и трајни живот keepsake.Ние нудиме 3 големина на слика со рамки која држи 4x6, 5x7 и 8x10 слики.100% ЗАДОВОЛСТВОТО на GUARANTEEThis слика рамка е поддржан од 100% гаранција за квалитет.Ако не сте целосно задоволни со вашиот производ, можете да добиете вашите пари назад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите