.

.

Слика Диск / 12 Винил LP Рекорд Рамка на Екранот Црна Трска (Бранеа Сребрена Рамка)

Слика Диск / 12 Винил LP Рекорд Рамка на Екранот Црна Трска (Бранеа Сребрена Рамка)

мислење на клиентот:

DEN 1041.60
Достапност
Во достапна форма

Нашите рамки се сопствени направени да нарачате.Обично бродови во 1-2 дена.Побавно испорака може да се применат во шпицот на сезоната.Нашите ексклузивни монтажа процес е брз, лесен, безбеден и целосно меѓусебно.За обликување на вашето 12" инчен слика диск кој Црна (бела исечените) трска.Стакло Пред / е Подготвен Да се Откажам (закачалката во прилог) "прашина маска" поддршка вклучени.Направени во САД Рекорд НЕ се Вклучени.Професионално Сплетен Сними Албумот Рамка На Екранот За Дел Од Сопствени Рамка Продавница Цени.Нашите рамка ви овозможува да се монтира на вашиот гроздобер 12 инчен винил LP запис или Слика Диск.Овие рамки функција "вистински" 45% УВ стакло, а НЕ пластика, цврсто дрво бранеа сребрена рамка и нашиот патентиран лесно монтирање на системот.Рамка отворање големина 12.5"x 12.5" вкупната големина 14 3/8"x 14 3/8" инчи.ГОЛЕМ РАМКА ПОСТАВЕНА ВИДИ ја НАШАТА КРИТИКА, ТУКА НА под Рамка Мојата Колекција Направени во САД РЕКОРД НЕ се ВКЛУЧЕНИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите