.

.

ZCxiyu Фото Рамки Модерната Мода За Статистика/Store/Home Ѕид Декорација Цврсти Дрвени Бели Сликарство Слики Рамка Сет (Боја : A)

ZCxiyu Фото Рамки Модерната Мода За Статистика/Store/Home Ѕид Декорација Цврсти Дрвени Бели Сликарство Слики

мислење на клиентот:

DEN 624.00
Достапност
Во достапна форма

Направена на здрав материјал, обложени , се безбедни за употреба.Трајни со години на сигурни употреба.Прикажување на фотографиите се потсетат сите на добри времиња, разгледници од вашиот патува, или меморандуми за утре е забавно.Фото рамката е направена од цврсто дрво, кои се еколошки безбедни и не попуштат.Highdefinition plexiglass, во комбинација фото рамка со јасно квалитет на сликата, светлина до 99%.Можете да ја промените виси слика на екранот со клипови со отстранување,додавање или замена фотографии за да ја обновите вашиот ѕид оркестарот.Создаде слика колаж со некои слики и оваа слика фото рамка за ѕид оркестарот,совршен за да ги красат вашата канцеларија,дома,во спалната соба или на било која соба.Облик : Rectangle Color : Црна + Бела, White Number на рамки : 12 Packing тип : повеќе boxes Material : Wood Style : Американски style Width : 1m Pay внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите