.

.

Dorman 674-218 Возачот Страна Издувната цевка за Одберете Кадилак / Chevrolet / GMC Модели

Dorman 674-218 Возачот Страна Издувната цевка за Одберете Кадилак / Chevrolet / GMC Модели

мислење на клиентот:

DEN 1510.80
Достапност
Во достапна форма

Идеална замена - ова издувната цевка беше прецизност-дизајнира, развива и durably произведени за да одговара на вклопуваат и функција на акции колектор на одредени возила.Сигурен конструкција - издржливи материјали се спротивстави на warping, напукнување и протекување за долго-траен перформанси.Целосна поправка - ги вклучува сите неопходни дихтунзи и downpipe хардвер.Сигурен дизајн - изградена од страна на индустриски лидер во cid водот.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа издувната цевка беше прецизност-дизајнира, развива и durably произведени за да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот колектор на одредени возила.Тоа ги вклучува сите неопходни дихтунзи и downpipe хардвер за целосната поправка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите