.

.

Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Пластични Десктоп Виси Десктоп Ѓубре Складирање Кутија (Зелена Розова Виолетова) Внатрешна Dustbins/Ѓубре Лименки (Бо?

Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Пластични Десктоп Виси Десктоп Ѓубре Складирање Кутија

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Ние сакаме да бидете сигурни дека ќе се апсолутно задоволни со купување!Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Повеќе за употреба : Погоден за вратата со дебелина помала од 2 CM.Отворете го плакарот на врата и висат на врвот.Тоа може да биде ставен директно на подот или се користат во бањата.Направени од високо квалитетен материјал, Еколошки, силни и издржливи.Дизајн карактеристики : бајонет дизајн, погоден за повеќето вратата, едноставна и практична, не заземаат простор, чиста табла складирање дизајн, дизајн на ентериер на има чистење одбор складирање позиција, може да бидат сместени кога не е во употреба, дното дизајн, дното рамен, може да се Смирите и на десктоп.Име на производ : Виси , боја : Зелена , Розова , Виолетова, карактеристики : ѓубре складирање, чист и уреден, производ : должина 24.8 * ширина 21 * висина 31 CM.Во зависност од следење и снимање агол, може да има некои мали боја грешки помеѓу објектот и фотографија, ве молиме да бидат сигурни да се buy If треба повеќе производи, можете да кликнете на Мојата Продавница, постојат повеќе стилови за да изберете од.Име на производ : Виси Боја : Зелена , Розова , Purple Features : ѓубре складирање, чисти и tidy Product : должина 24.8 * ширина 21 * висина 31 CMprompt1. Ве молиме проверете ги и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети од бин прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4, поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика, ви благодарам.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Имате било какви проблеми или прашања!ве молиме да ни каже.Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите