.

.

ИРИС САД SIA-18-Т Комерцијални Пластовидно Рециклирање Кутија, Сина

ИРИС САД SIA-18-Т Комерцијални Пластовидно Рециклирање Кутија, Сина

мислење на клиентот:

DEN 1888.80
Достапност
Во достапна форма

КАПАЦИТЕТ : На рециклираат ѓубре може да се вклопат 18 литри на рециклираат ѓубре.ПЛАСТОВИДНО : Погодно магацинот до повеќе контејнери toegther да се задржи област чиста и уредна.ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ : работ на рециклираат ѓубре, го прави лесно да се одржи и да го носат.ИЗДРЖЛИВИ : рециклирање бин е направена од издржлива пластика и може да издржи на тешки количини на рециклираат ѓубре.Употреба на ИРИС САД 18 литри рециклираат ѓубре може да се организираат и да се исфрли од рециклирање.Длабоко помеѓу страни се направи држење и носење на рециклираат ѓубрето лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите