.

.

Mystes Стилски Едноставност Солидна Боја Desktop Trash Може да Пластични Мини Отпадна Хартија Кошница со Поклопец Отпадна Хартија Кошница Ставен На Мијалникот, Облекување

Mystes Стилски Едноставност Солидна Боја Desktop Trash Може да Пластични Мини Отпадна Хартија Кошница со Поклопец

мислење на клиентот:

DEN 787.20
Достапност
Во достапна форма

Ова е лесен и едноставен корпата за ѓубре, направен од високо-квалитет на еколошки PP материјал, силни и издржливи.На корпата за ѓубре на мини биро со капак може да се покријат ѓубрето може без покажува какви било траги и не чуден мирис.Површина е мазна и лесно да се чисти.Само избришете ја чистат со влажна крпа или тоа може да се мијат директно без да остават траги.Може да се користи за чување на шминка ѓубре и канцелариски ѓубре.Димензии : 7.48 инчи во дијаметар x 5.11 инчи во висина.Име : Ѓубре can Material : ABS PPColor : Беж , Црна , Кафеава , Бела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите