.

.

Neoperl 14 4140 6 СПС Каскада SLC Низок Проток Женски Aerator, Вандалот Доказ, 1 GPM, Редовни, Aerated, Screenless Каскада, Силикони Совет, 55/64-27 Теми, Хром Финиш, Месинг (Пакување од 40)

Neoperl 14 4140 6 СПС Каскада SLC Низок Проток Женски Aerator, Вандалот Доказ, 1 GPM, Редовни, Aerated, Screenless

мислење на клиентот:

DEN 4964.64
Достапност
Во достапна форма

Smart вар чистење со уникатни силикони дното.Патентирана конструкција обезбедува поздравниот-слободен проток, па aerated и мека на допир.Анти-затнување купола екран филтри слоевита и честички.Притисок компензираат за постојан проток од 20 до 80 psi.Ротирачките ракав изградба на вандалот домување спречува мешање со тапа прилози.СПС Каскада SLC 1.0 gpm низок проток притисок компензираат женски теми вандалот доказ обезбедува постојана, не-јавните, мека на допир, aerated поток и помага да се стекнат LEED поени кон градење на сертификација.Едноставно триење на флексибилни силикони совет елиминира вар start-up за одржување на крак квалитет и да се избегне јавните.Анти-затнување јасно купола екран филтри слоевита и честички.Ротирачките ракав изградба на вандалот домување спречува мешање со тапа прилози.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите