.

.

Перница Влечки Ева Отвори Пети Супер Меки Единствена Дома Влечки Cloudfeet Ултра-Меки Влечки Не Се Лизга Дебели Единствена Сандали Брз Сува Туш Лето Влечки За Мажи &Жен?

Перница Влечки Ева Отвори Пети Супер Меки Единствена Дома Влечки Cloudfeet Ултра-Меки Влечки Не Се Лизга Дебели

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Пена единствена.Пета мерки околу 4 сантиметри.Едноставна солидна боја стил, погодна за секојдневно носење, носи тоа, можете слободно да се движите во затворен и двор. "Задебелена ЕВА еластичен ѓон, 4.0 cm/од 1,5 инчи дебела единствена, повеќе носат-отпорни, светлина и еластична, олеснување на нога притисок, дури и ако се носи во текот на целиот ден, исто така, многу удобно. ".На дното на дише мрежа, може да се постигне анти-пропадна ефект, горниот текстура, исто така може да го подобри триење помеѓу нозете и влечки, конкавни дизајн, анти-судир и анти-пропадна.ЕВА материјал може да биде укината и извртени по волја, и прототип може да се врати со ослободување.Ако вашите нозе се на масти или широк, препорачливо е да изберете големина поголема.Боја : Жолта, Црна, Сива, Портокалова, Розова Материјал : EVAWomen Големина : НИ 6-6.5=35-36 (погоден за големини 34); НИ 6.5-7=37-38 (погоден за големини 37); НИ 7.5-8=39-40 (погоден за големини 39); НИ 8.5-9=40-41 (погоден за големини 40); НИ 9.5-10=42-43 (одговара за големина 42); НИ 10.5-11=44-45(погоден за големини 44).Мажите Големина : НИ 5-6=35-36 (погоден за големини 34); НИ 6-6.5=37-38 (погоден за големини 37); НИ 6.5-7=39-40 (погоден за големини 39); НИ 7-8=40-41 (погоден за големини 40); НИ 8-9=42-43 (одговара за големина 42); НИ 9-10=44-45(погоден за големини 44).Пакување листа : 1 пар Slippers Note : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите