.

.

Фаулер 52-513-006-0 Цврсти Заверена Правило, 6 Должина

Фаулер 52-513-006-0 Цврсти Заверена Правило, 6 Должина

мислење на клиентот:

DEN 1277.52
Достапност
Во достапна форма

Стил : Цврсти.Graduations : 32nds, 64ths, 10ths За гаранција тврди контакт Фаулер директно.На тип на производ е Фаулер 52-513-006-0 Цврсти Заверена Правило, 6" Должина.Тоа е произведен во сад.Тоа е произведен од страна на Фаулер Висока Прецизност, Inc.Инчен Series Size : 6" Стил : Rigid Graduations : 32nds, 64ths, 10ths & 100ths.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите