.

.

Newmind Шиење Владетел Перфорирани со Трим Линија Лоцирање Функција за Мерење на Мерач за Шиење Материјали Мерење на Машина за Шиење Почетници се Прилагоди на Алатки

Newmind Шиење Владетел Перфорирани со Трим Линија Лоцирање Функција за Мерење на Мерач за Шиење Материјали Мерење

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

* Комбинација на позиционирање владетел, означен пред quilting, која може да се користи со тркало машина или машина за шиење. * Оваа цвест мерач е компатибилен со сите видови на quilting и машини за шиење. * Прави на транспарентен зелена акрилик материјал, кој е лесен и трајни производи за употреба. * Жица мерење мерач има 45-степен линија за средување на половина-квадрат триаголници. * Тоа е погоден за домаќинство машини за шиење и може да се користи со ткаенини за да се направи жица надоместок модели.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - прави на транспарентен зелена акрилик материјал, кој е лесен и трајни производи за употреба. - Жица мерење мерач има 45-степен линија за средување на половина-квадрат триаголници. - Комбинација на позиционирање владетел, означен пред quilting, која може да се користи со тркало машина или машина за шиење. - Тоа е погоден за домаќинство машини за шиење и може да се користи со ткаенини за да се направи жица надоместок модели. - Ова цвест мерач е компатибилен со сите видови на quilting и машини за шиење.Спецификација : - Материјал : acrylic Size Табела : Големина : Прибл.17×17cm/6.69×6.69 inch Package Вклучува : 1 Парче Шиење Ruler Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите