.

.

SHUILV Кампување Стол Еден Отворено Плажа Подвижен Стол Виткање Стол за Статистика Риболов Алуминиум Backrest регулируема Облегалка (Боја : Зелена)

SHUILV Кампување Стол Еден Отворено Плажа Подвижен Стол Виткање Стол за Статистика Риболов Алуминиум Backrest

мислење на клиентот:

DEN 11520.96
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет на заштита на животната средина Оксфорд ткаенина солза-отпорни, завиткани двојно-layer Оксфорд , четири страни на седиштето, арматура, дебели backrest бар + хуманизирано парична казна ивица,висока отпорност на абење и големо влијание тип ефикасно да се обезбеди услуга за животот на столици.Анти-пропадна нога подлога, отворено примена на сите терен +чадор форма поддршка структура, мулти-заградата крст-арматура, да се спречи вкочанетост и тепање повреда поефикасно да се заштити вашата безбедност.Хуманизирано Научни оружје,крива лак, прецизност на мерење според човечкото тело односот+ назад голема нето џеб,Голем капацитет , удобен и практичен+Занитвам арматура, добра стабилност.Висока Фреквенција Спреј Насликани Алуминиумски легури челични цевки, убава носат-отпорни, и ' рѓа-доказ, еколошки и невкусна + занитвам засилување на заеднички, повеќе безбеден, стабилен и издржливи, силна носивоста.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме посетете ја нашата служба за корисници, што ќе се реши што е можно поскоро.Боја Име : Green Net тежина : Околу 3.2 kg Foundation оптоварување : 125kg Structure : folding Connection : висок квалитет на метал rivets Applicable сцени : канцеларија за пауза, отворено патување, болницата за нега, екстра кревет за спиење, ноќни смени, guard должност, garden view, итн.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се консултирате со нас.Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите