.

.

HXHN 18Pcs Божиќ Дрво Оркестарот Топката Виси Оркестарот Фестивал Виси Топката Божиќ Топки Украси со Виси Јаже Божиќ Дрво Декорација Топка<br>Божиќ Дрво Декорации (Боја:

HXHN 18Pcs Божиќ Дрво Оркестарот Топката Виси Оркестарот Фестивал Виси Топката Божиќ Топки Украси со Виси Јаже

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Ве ослободи од грижиш за нив добивање повредени и стаклени парчиња насекаде. 【Елегантна и убава Божиќ Топки】 Божиќ декорација топката ,светла и сјајна топка и насликани бои обезбеди убава и хармонична бои за фестивалот.Многу убава Божиќ декорација, Божиќ Топката Baubles да се направи вашата партија повеќе убава и елегантна.ви овозможува да изградите вашата колекција брзо и ги красат со повеќе можности.Можете да замислите што една прекрасна сцена тоа е за децата да се кандидира во сјајна места на фестивали.Тоа е исто така одличен избор за комерцијални празник украси.Категорија : Божиќ balls Purpose : Празнична giftscolour : црвена/Сребрена/шампањ/gold/brownsize : дијаметар е за 6 CMPackage Содржина : 18 x Божиќ декорација ball It ќе биде празнична прилог на вашата маса и домашна декорација.Висок квалитет на материјали, рачно изработени, таписерии изработка, погоден за различни purposes UNUSUAL ПОДАРОК ИДЕЈА за било која возраст, деца, родители, пријатели, првиот Божиќ, сопруга, сопруг, брат, сестра и работа другари, наставници, како тајна на дедо мраз.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите