.

.

ABOOFAN Кенди Божиќ Украси Снешко Пеперминт Украси Бонбони Трска Дрво Декорации Божиќ Одмор Материјали

ABOOFAN Кенди Божиќ Украси Снешко Пеперминт Украси Бонбони Трска Дрво Декорации Божиќ Одмор Материјали

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа е лесно да се инсталира било каде сакате, можете да го користите како внатрешна декорација и го стави на ѕидот или на вашата врата.Може да се користи како украси за елка, продавница прозорец, домашна забава, итн.Направени од премиум материјал, за издржливи и долготрајни употреба, не-исчезнува, преносни и лесни димензии, а исто така еднократно.Класичен Божиќ дизајн, идеален за да ги красат да светне празнична атмосфера, со додавање на повеќе забава.Оваа виси декорација ќе донесе радост за вас и за вашите гости.Description Christmas дрво hangings играат важна улога во подобрување на Божиќ атмосфера.Моделирање прекрасна и реални, силно чувство на три-димензионални, модерен и роман.Crutch облик дизајн за лесно и удобно да виси да ги красат елка.Карактеристики-Боја : Избрани Боја-Материјал : глина-Size : 12 X7 X1cm/4.72 X2.75 X0.39in Package Including1 x бонбони pendant.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите