.

.

Работите се Сети на Персоналните Сјајот Снешко Божиќ Украс со Гравирање Вклучени

Работите се Сети на Персоналните Сјајот Снешко Божиќ Украс со Гравирање Вклучени

мислење на клиентот:

DEN 2044.80
Достапност
Во достапна форма

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ И ДИЗАЈН – Овој персоналните x 3.0 4.8 инчен никел-обложено украс е во форма на снешко и карактеристики на врвот шапка и шамија со сребрен сјај акценти, и тоа е придружено со црвена grosgrain лента за лесно екранот.ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА ВКЛУЧЕНИ – Engrave на украс со име и презиме, година, или од порака за без дополнителни трошоци.Нашите прецизност гравирање машина гарантира дека вашата порака е убаво прикажува на екранот.Кликнете Прилагодите Сега да нарачате.КЛУЧНИ ДЕТАЛИ – Ова персоналните украс доаѓа со црвена grosgrain лента па тоа е подготвен да се откажам на пристигнувањето.KINKI ИНСПИРАЦИЈА – Овој украс ќе биде голема тајна Дедо или одмор подарок за вашите пријатели, семејство или колеги.Даде дар на искра оваа сезона со овој Персоналните Сјајот снежен човек Рамен Украс.Овој сребрен тон снешко украс карактеристики на топ капи и шалови со прекрасен сјај акценти и персонализација простор за име, датум, или сезонски понуда.Тоа е придружено со црвена grosgrain лента за лесно екранот.Големина : 3" W x 4.8" HMaterial : Никел-Железо Обложено со Сребро-Тон Сјајот Акценти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите