.

.

Божиќ со Krebs [1 Пакет] Црвено Злато Зелена Finial Украс 38 (965mm) Големи Џамбо Комерцијални Одделение Затворен Отворено Shatterproof Пластични Вода УВ-Отпорни, за Божиќ Партија, D

Божиќ со Krebs [1 Пакет] Црвено Злато Зелена Finial Украс 38 (965mm) Големи Џамбо Комерцијални Одделение Затворен

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Комерцијално Одделение - Произведени од супер издржлив пластични материјали за крајната во издржливост, кој ултра-secure завртка на навој капи и издржливи заштитни бои.Детето и Пет Пријателски - Shatterproof пластични орнаменти се совршено за употреба во области кои се достапни за деца и домашни миленици и не ќе се скрши како традиционалните стаклени украси.Затворен & Отворено Употреба - Со трајни изградба и завршува, овие украси се совршени и за внатрешна и надворешна употреба од страна на потрошувачите и комерцијални декоратерите слично.УВ и Отпорни на Влага - Трајни исчезнат-отпорни бои, ќе обезбеди вашиот украси ќе остане жив и убава сезона по сезона, и во затворени простории како и надвор.Вклучува : 1x Црвено Злато Зелена Finial Украс 38" (965mm).Во Божиќ, Krebs, ние се гордееме со нашата прецизност-направена комерцијални одделение shatterproof украси.Направено во Северна Америка, овие пластични орнаменти се совршено за дома или комерцијална употреба и во затворени простории и на отворено и се идеални за украсување празнична Божиќ-тематските венци или дрва, подобрување на оркестарот на зимата свадби или на лица, или создавање на око-фаќање на centerpieces на вашиот вечера табела.Секој украс карактеристики заштитна вода и УВ отпорни на финиш кој им овозможува на празнична боја да остане светли и живописни сезона по сезона.Нашите shatterproof украси се исто така познати по своите ултра-secure завртка на капи за да се осигура дека вашиот дизајн и декор ќе останат непроменети и во местото каде што можете да изберете да се стави.Направени од издржлив shatterproof пластика, овие украси се детето и пет пријателски и не ќе се скрши како стакло.Вклучува : Shatterproof Бран Топката Украс Finial Украс, 38", , 1 Парче.Божиќ со Krebs е Северна Америка производителот и светски дистрибутер на дизајнер на стакло и комерцијални shatterproof Сезонски украси.Едно семејство во сопственост на компанијата за пет генерации, Krebs е совршенство од ликовната уметност за креирање на оригинални стакло и shatterproof пластични украси за повеќе од 70 години, користење на state-of-the-art опрема и високо квалификувани занаетчии да се произведуваат некои од највисок квалитет стакло и комерцијални shatterproof пластични украси на пазарот денес.На Krebs семејство има чуваат ликовната уметност за креирање на оригинални стаклени украси жив како еден од последните семејства во светот за да ја продолжи традицијата на создавањето засебен разнесени стакло Божиќ украси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите