.

.

Виси Плакарот Организаторите и Складирање Полица на Ѕидот Гардероба Вратата Оксфорд Ткаенина Простор Saver Торба за Градник долен Веш Гаќи Чорапи Градник Виси Вреќа

Виси Плакарот Организаторите и Складирање Полица на Ѕидот Гардероба Вратата Оксфорд Ткаенина Простор Saver Торба

мислење на клиентот:

DEN 311.52
Достапност
Во достапна форма

[SIZE]плакарот виси организатор големина е 15.7" во × 31.4" во.Dual страни 6+18 Џебови И Двојно страни 5+10 Џебови,Зголемување на капацитетот, да ги исполнуваат на вашиот повеќе простор потреби.Целиот големина може да се стави во вашиот плакар род, облека, Бар, перална рек, спална соба, магацин, ученичкиот дом, патување RV итн, донесе чист и уреден изглед на вашиот дом. [ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија]простор saver торба има трајни двојно двострано виси плакарот организатор, идеален за марами, градник, долна облека, порибување, pantyhose, гаќи,долна облека , чорапи складирање ,мали играчки, копчиња, ножици, мобилни телефони и други предмети.И виси плакарот за складирање може да се виси во плакарот род, облека Бар., перење рек, спална соба, магацин, ученичкиот дом, патување RV итн, донесе чист и уреден изглед на вашиот дом. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] Ова е виси градник организатор, опремени со нерѓосувачки челик метал закачалка, која може да издржи на тешки товари и лесно може да го промени страни,Виси Дизајн : 360 степени од нерѓосувачки челик, метални закачалка, на платно виси складирање торба може да издржи тешки, промена на 2 страни лесно. [ДВОСТРАНО МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН] : обеси во плакарот да се организира долна облека, давање на долна облека чист дом; видливи мрежа џебови,дише mesh ткаенини ви овозможува да се најде соодветен облека брзо и лесно.Виси организаторите градник е добар подарок за вашите мајка и пријател. [ИЗДРЖЛИВ, БЕЗБЕДЕН И ЕКОЛОШКИ ПЕРАТ МАТЕРИЈАЛ] : sock складирање торба е направен од високо-квалитет на оксфорд ткаенина, кои се перат, перат, компресирана, навремено-бесплатно, дише, здрава и невкусна.најлон мрежа торба дизајн може да ви помогне брзо да се идентификуваат објекти, а со тоа заштеда на време за слепи за пребарување.Стави било каде да ги зачувате нешто, ова е совршен избор!.Тоа го прави вашиот живот повеќе лесно, го прави вашиот дом повеќе уредна и чиста.Тоа може да бидат обесени во плакарот род, перење рек, спална соба, магацин, ученичкиот дом, патување RV, облека Бар.Направени од Високо-Квалитет на Оксфорд Ткаенина, што е многу потрајни од не-плетени полиестер ткаенини организатор.Тоа е лесно да се погледне за нешто што сакате.тоа заштедува простор и време.Зголемување на капацитетот, да ги исполнуваат на вашиот повеќе простор потреби.Можете да ги организирате долна облека, градник, чорапи, шминка, книги, бебе чевли,далечински управувач, очила итн.ГАРДЕРОБА.КРЕВЕТ ВО СОБА.DORM СОБА.ДНЕВНА СОБА.ЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ НАШИОТ ДВОЈНО-ЕДНОСТРАНИ ВИСИ ПЛАКАРОТ ОРГАНИЗАТОР?.Стави било каде да ги зачувате нешто, ова е совршен избор!Тоа го прави вашиот живот повеќе лесно, го прави вашиот дом повеќе уредна и чиста.Тоа може да бидат обесени во плакарот род, перење рек, спална соба, магацин, ученичкиот дом, патување RV, облека Bar Made на Висок Квалитет на Оксфорд Ткаенина, што е многу потрајни од не-плетени полиестер ткаенини организатор.Тоа е лесно да се погледне за нешто што сакате.тоа заштедува простор и време.Зголемување на капацитетот, да ги исполнуваат на вашиот повеќе простор потреби.Можете да ги организирате долна облека, градник, чорапи, шминка, книги, бебе чевли,далечински управувач, очила итн.ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : .ГАРДЕРОБА.Може да спаси многу простор за вашата гардероба, тоа само како само го окупира просторот на една облека.КРЕВЕТ ВО СОБА.Класификација на вашите чорапи, гаќи, градници за вас.Можете брзо да се идентификуваат работи, заштеда на вашето време од слепа потрага.DORM СОБА.Кога ќе го одат на училиште или одат надвор, можете да ги зачувувате вашите малку нешта за вас.ДНЕВНА СОБА.Виси на вашиот ѕид на дневната соба,се организираат некои работи за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите