.

.

YANGYU Дома Декорација Памук Ресни Кошница Виси,Ресни Hammock Торба,Ѕид Растенијата Ги Boho Кујна Оркестарот,Виси Кошница за Кујна Tapestry (Боја : Беж)

YANGYU Дома Декорација Памук Ресни Кошница Виси,Ресни Hammock Торба,Ѕид Растенијата Ги Boho Кујна Оркестарот,Виси

мислење на клиентот:

DEN 1131.60
Достапност
Во достапна форма

100% сосема нов.Рачно изработени tassel производи.Добар избор за семејството и пријателите.Дефинитивно супер подарок за Божиќ.Ако tapestry е украсен со осветлување, ќе имаат различен ефект.Материјал : Памук ropecolour : Beige Package Содржина : 1 x Памук Ресни Кошница Hanging Welcome на мојата продавница среќа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите