.

.

Andux Земјиште 3pcs Шарени Виси Мрежа Торба, Бања Туш Складирање Организатор Поставете го Забавува Торба Плакарот Рек Облека Клип Колекција Торба SNWD-01 Сина

Andux Земјиште 3pcs Шарени Виси Мрежа Торба, Бања Туш Складирање Организатор Поставете го Забавува Торба Плакарот

мислење на клиентот:

DEN 914.40
Достапност
Во достапна форма

1.Висок квалитет на мрежа торба со rotatable закачалка. 2.Лесен и удобен за да се соберат вашата облека клипови, козметички, gadget и сите други мали нешта. 3. Издржливи Мрежа Изградба,повеќенаменски мрежа clothespin торба со закачалка дизајн. 4.Како складирање кеси за сите видови на мали нешта на бања,кујна,дома.Во голема мера convinient да виси зад врата. 5.3 Бои : Розева, Сина или Зелена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите