.

.

Ѕидот Виси Складирање Торба Ѕид Монтирани Складирање Торба Преку Вратата Памук, Лен Складирање Џебови Виси Складирање Пошта со 8 Џебови за Спалната соба, Кујна, Кан

Ѕидот Виси Складирање Торба Ѕид Монтирани Складирање Торба Преку Вратата Памук, Лен Складирање Џебови Виси Складирање

мислење на клиентот:

DEN 1019.52
Достапност
Во достапна форма

Одлични за создавање на дополнителен простор за складирање.Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба. ❤ Да зачувате простор на еден складирање организаторот има 8 џебови, кои ја прават совршена за собира различни работи, може да се закачи на ѕид, на Врата или на друг објект, собира домаќинство дребулии. ❤ Големина : 16.5"високи x 19.2"широк. ❤ Овие Ѕид Плакарот Организаторите се направени од памук, лен ткаенини, па тоа е беспомошна и да има тоа е облик и додека виси на ѕидот. ❤ Внатрешниот слој е обложена со ЕЖ, што го прави вашиот складирање торба повеќе издржливи и повеќе погодна за бања.Тоа не е само домаќинство организатор, но исто така декорација за вашиот дом.Име на производ : Ткаенина Ѕид Виси Складирање Bag Product материјал : cotton Number на производот џебови : 8 pocket Applicable места : дневна соба, студија соба, спална соба, бања, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите