.

.

Wall35 Macon Виси Овошје Кошница за Кујна Организација и Складирање, Ѕид Поставена Метална Жица Кошеви Сет од 3 Црна

Wall35 Macon Виси Овошје Кошница за Кујна Организација и Складирање, Ѕид Поставена Метална Жица Кошеви Сет од

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Декоративни Кујна Складирање : Wall35 кујна организација и складирање кошеви обезбеди дополнителен простор за овошје и зеленчук, зачини и зачини, стаклени шишиња, виното во шишиња и повеќе при создавање на farmhouse кујна украси.Цврстата Конструкција : Направена од високо квалитетни материјали, овие виси овошје кошеви се направени за да се остане здрав за годините што доаѓаат.Покрај тоа што е солидна, секој ѕид кошница со големина L 12.70" x W 3.60" x H 4.70" да и се даде широк простор за складирање.Практичен Дизајн : може да ѕид овие складирање кошеви за организирање, или само да се стави на кујната countertop, во внатрешноста на кабинети или било каде на вашите потреби!Macon жица кошеви се исто така одлична за провизии организација и складирање со нивното име ознаки за да се посочи она што ви треба со леснотија.Лесен за Инсталација : Macon овошје кошница за кујната е опремена со сите потребни хардвер.Само следете ги инструкциите и вашиот складирање кошеви ќе биде подготвен за употреба во неколку минути.Мулти-Функционални : Macon кошеви за организирање се совршено се вклопуваат за секоја соба оркестарот со нивниот хармоничен дизајн.Нив ги користат не само како овошје кошница за кујната, но исто така и како бања организатор, стаклено шише и вино багажник, играчка складирање жица кошница и повеќе!.Во вашата дневна соба како виси кошеви за мали растенија, succulents, колекционерски предмети или други домашни додатоци.Во вашиот entryway како клучен носител, e-mail организатор и ѕид списание багажник,.Во вашата гаража како screwdrivers, чекани, клучеви или power tools организатор,.Во вашата канцеларија како датотека папка организатор, e-mail носителот, списание управување, или bookcase.Екстра Простор За Багаж.Висок Капацитет.Уникатна Декорација.Цврста Градба.Лесна Инсталација.Материјал : Метал.Боја : Црна.L 12.70" x W 3.60" x H 4.70". 3 Жица Решетката за Кујна Организација и Складирање.Мини Ниво.Метална Подлога.Челични Навртки.Упатство За Инсталација.Оптимизирање на почетниот складирање, особено во мала кујна може да биде тешко.Сепак, Wall35 жица чување на кутии ви помогне да се користат на ограничен простор за креативно!Висат нив поединечно или заедно на празен ѕид простор.Оваа мала кошница поставите трае до минимален простор на ѕидот, но продавници многу работи.Ги користите за да добиете дополнителни површина, да ги задржи вашите предмети во ред и да се создаде повеќе простор во вашиот затворени кабинети и мини-фрижидери.Слободно провизии складирање кабинети од чување на банани, јаболка, кромид, компири, и други vegatbles и овошје.Оваа нова складирање решение ќе го задржи вашето свежи производи на дофат при креирање на совршен провизии оркестарот!.Екстра Складирање Area High Оптоварување Capacity Unique Decoration Solid Construction Easy Инсталација.Сите Wall35 кошеви за ѕид се дизајнирани да ги исполни вашите потреби и очекувања.Осигурајте се дека откако ќе ги купите нашите производи, ќе се користат со цел живот задоволство.Но, ако наидат на проблеми, ние ќе бидеме тука да ви помогне.Материјал : Metal Color : Црна.L 12.70" x W 3.60" x H 4.70". 3 Жица Решетката за Кујна Организација и Storage Mini Level Metal Anchors Steel Screws Installation Водич.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите