.

.

HTDZDX Автомобил Налепници Мраз Метален Мат Хром Винил Автомобил Заврши Филмот со Воздух Ослободување Автомобил Налепници Фолија ORINO Обвива Големина 10/20/30/40/ 50X152CM(Бој?

HTDZDX Автомобил Налепници Мраз Метален Мат Хром Винил Автомобил Заврши Филмот со Воздух Ослободување Автомобил

мислење на клиентот:

DEN 1684.80
Достапност
Во достапна форма

[Лесен утовар и истовар]-Чистење на површината инсталација позиција, а потоа откине силна лента заштитна фолија за да се залепи.Тоа е лесно да се откине и нема да го оштети бојата на површината на возилото.Високо флексибилен полимерни ПВЦ фолија.Добар Времето Отпор.Долготрајност : Внатрешна 5 години Отворено 3 години.Задната страна со воздух одвод на воздух меурчиња за слободни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите