.

.

Бесплатна Алатка за Полнење EZAUTOWRAP 02 Дрво Жито Viny Заврши Налепница Decal Автомобил Мебел Кабинет 3MIL - 60X360 (5FT X 30FT)

Бесплатна Алатка за Полнење EZAUTOWRAP 02 Дрво Жито Viny Заврши Налепница Decal Автомобил Мебел Кабинет 3MIL

мислење на клиентот:

DEN 410.40
Достапност
Во достапна форма

Ние обезбедуваме бесплатен squeegee и нож за цел над или поголеми 12"x48" големина.И ние ограничени 1 сет на алатка подарок за секоја купувачот само.Однос дрво жито винил е флексибилна, заштитна обвивка која го подобрува изгледот на било која површина тоа е да се применува.Идеален за ре-моделирање.Однос дрво жито винил е евтин, брз, лесен начин да го промените изгледот на ништо, без трошоци, време и хаос поврзани со слика или papering.Нашите декорација филмови е архитектонски винил филмови кои симулираат различни синтетички и природни бои, како што се метал, дрво и лак.Оваа нова линија ќе ги освежат, да се обнови носи и застарени тела, површини и елементи.Овие бои се многу DIY пријателски и лесно може да се применат од страна на секој од речиси било која површина.Прием бироа, хотелски соби, канцеларии, кујни - листата продолжува.Тоа може да се применуваат во текот на работното време бидејќи нема хемикалии е потребно да се инсталира.Ова е најголем трошок ефикасен начин за да донесе живот назад на површината.Не само што е буџетот пријателски, тоа, исто така, ќе се заштити површината од понатамошно распаѓање.Оваа винил confoms да контури и се наведнува лесно, изработка на инсталација едноставен процес.Воздух-Канал Ослободување Технологија, Топлина Осигурач Технологија, УВ, вода и хемиска отпорност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите