.

.

Gedore Цевка носителот 60 mm

Gedore Цевка носителот 60 mm

мислење на клиентот:

DEN 1593.60
Достапност
Во достапна форма

Ширина : 58 mm.Висина : 67 mm.Длабочина : 74 mm. 1 дијаметар : 60 mm.Gedore 1500 H 33-60 Цевка носителот 60 mm Погодна за перфорирани квадратни панели со перфорација 9 x 33 mm Hook ширина 35 mm Powder-coated Delivery без декорација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите