.

.

T6 EF Визирот Окуларот Eyecup Око Првенство за Canon EOS Бунтовнички T7 T7i T6i T6s T6 T5i T5 T4i T3i T3 Дигитална Камера [2 Пакети], Заменете Окуларот EF, Оган Рок пронаоѓачот на изглед Додат

T6 EF Визирот Окуларот Eyecup Око Првенство за Canon EOS Бунтовнички T7 T7i T6i T6s T6 T5i T5 T4i T3i T3 Дигитална

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

【За Canon EOS SL3 Бунтовнички T8i】Специјално дизајнирани за Nikon Canon EOS Бунтовнички T8i T7/T7i T6 /T6i/T6s EOS 850 D 800 D SL3 77 D дигитална камера,ја заменува вашата изгубен, оштетен или скршен окуларот. 【Проблем решен】 Како перница околу камерата е окуларот ,заштита на камерата окуларот и одржување на пронаоѓачот на изглед далеку од прашина,спречува надворешни светлина од намалување. 【Материјали】Се направени од пластика тело cushioned со мека гума за удобност и заштита на вашите очи,спречи окуларот чаша од испаѓање поради анти-лизгачки надвор дизајн. 【Очила wearinger помошник】Обезбеди амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно за луѓето кои носат очила,може да го замени камерата окуларот. 【Гаранција】 Ние нудиме 90 дена нема причина да се вратат.На секое прашање, контактирајте нè првиот ве молам, ние ќе го реши тоа на ваше задоволство.Материјал, ABS пластика со мека гума Function Replaces вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларот.Заштита на камерата окуларот и одржување на пронаоѓачот на изглед далеку од прашина,спречува надворешни светлина од намалување.Обезбеди амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно за луѓето кои носат очила.Компатибилност Специјално дизајнирани за Canon EOS 850 D, SL3,77 D, 700 D, 650 D ,600 D,450 D,400 D, 350 D,300 D,300 X..за Canon Rebel T8i T7/T7i, T6/T6i/T6s,T5/T5i..Пакет 2×Eyecup Guarantee We понуда од 90 дена нема причина да се вратат.На секое прашање, контактирајте нè првиот ве молам, ние ќе го реши тоа на ваше задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите