.

.

CUJUX S6P Поддршка за 1080P Led Проектор 4000 Lumens Компатибилен USB VGA AV Преносни Кино Proyector Beamer со Подарок (Боја : Мини-КОМПЈУТЕР Верзија)

CUJUX S6P Поддршка за 1080P Led Проектор 4000 Lumens Компатибилен USB VGA AV Преносни Кино Proyector Beamer

мислење на клиентот:

DEN 13637.52
Достапност
Во достапна форма

Осветленост : 4000 Lumens ( Врв Вредност Предмет : 3500 - 5000 Lumens).Резолуција : 1280x720 Пиксели Физичка Резолуција.Поддршка max. Full HD 1920x1080. 3 D Функција : Поддршка Црвено-Сина 3 D.Contast сооднос : 2000 : 1. Dispaly технологија : 4.0" Течни Кристали.Осветленост : 4000 Lumens ( Врв Вредност Предмет : 3500 - 5000 Lumens).Резолуција : 1280x720 Пиксели Физичка Резолуција.Поддршка max. Full HD 1920x1080. 3 D Функција : Поддршка Црвено-Сина 3 D.Contast сооднос : 2000 : 1.Dispaly технологија : 4.0" Течни Кристали.LED Живот : 50,000 hours Throw Сооднос : 1.4 : 1 Keystone Корекција : Вертикална : +/-15°Проекција Големина на Екранот (инчи) : 36-176inchs Best Проекција Големина на Екранот (инчи) : 40-85 inchs Projection Растојание (м) : 1.2 ~ 3.8 meter Projector Големина на(mm) : 250x171x79 Projection Растојание : ≈1-4m Interface Basic Version Input : USB*2/HDMI/AV/VGAOutput : 3.5 mm Earphone Sync Екран Version Input : USB*2/HDMI/AV/VGAOutput : 3.5 mm Earphone Mini-PC Верзија(S6 P Основната Верзија+H96 ПРО H3)Влез : USB*2/HDMI/AV/VGAOutput : 3.5 mm Earphone H96 ПРО H3 CPU : Amlogic S905 X Quad-core 64-bit RAM : 2 GB DDR3 ROM : EMMC Флеш 16 GBWi Fi : 2.4 G/5 G wifi Other Hardware Speakers : 4Ω,5 W x1(СРС Звук Технологија)Влезен напон : 100-240 V 50/60 Hz Weight : 1.28 kg USB Мултимедијални Format Movie Формат : MPG,AV,TS,MOV,MKV,DAT,MP4,VOB /1080 P.Аудио Формат : MP3,WMA,AAC,M4a(aac), AC3 (Само за Мини-PC Верзијата).Слика Формат : JPG,JPEG,BMP,GIF,PNG,GIF формати picture3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака.Ние ќе одговори и да ви овозможи со најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите