.

.

NIZYH Ѕвезденото Небо Ноќ Светлина Планета Магија Проектор Земјата Универзумот LED Светилка Шарени Ротирате Трепка Ѕвезда Деца Бебе Божиќ Подарок (Боја : Rotate)

NIZYH Ѕвезденото Небо Ноќ Светлина Планета Магија Проектор Земјата Универзумот LED Светилка Шарени Ротирате

мислење на клиентот:

DEN 5472.48
Достапност
Во достапна форма

Мултифункционален - Може да се користи како Проектор Светилка кога се Ставаат Надвор од Заштити Сенка, исто Така, може да се користи и како Ноќно Светло кога ќе се Стави на Заштита на Сенка.Пет Групи На Филмот - Со Магичен универзумот, Ѕвездена ѕвезда, Месечината, Океанот, Среќен Роденден.На тој начин убава светлина ќе биде пренесена до плафон или на ѕид, Притиснете го Копчето Б за 2 Секунди, тогаш светлината ќе ја ротирате.Шест Светлосни Ефекти– Бела, Сина, Жолта, Секвенцијален, Комбинација, Бавно исчезнат.Истражуваат тајните на универзумот.Удобен - Две Напојување : 3 х АА Батерии или USB Полнач.Идеални за украсување свадба, роденден, партии.Одлично за романтична ноќ светилка и декорација светлина употреба.Мултифункционален - Може да се користи како Проектор Светилка кога се Ставаат Надвор од Заштити Сенка, исто Така, може да се користи и како Ноќно Светло кога ќе се Стави на Заштита на Сенка.Пет Групи На Филмот - Со Магичен универзумот, Ѕвездена ѕвезда, Месечината, Океанот, Среќен Роденден.На тој начин убава светлина ќе биде пренесена до плафон или на ѕид, Притиснете го Копчето Б за 2 Секунди, тогаш светлината ќе ја ротирате.Шест Светлосни Ефекти– Бела, Сина, Жолта, Секвенцијален, Комбинација, Бавно исчезнат.Истражуваат тајните на универзумот.Удобен - Две Напојување : 3 х АА Батерии или USB Полнач.Идеални за украсување свадба, роденден, партии.Одлично за романтична ноќ светилка и декорација светлина употреба.

Клучни карактеристики

Lampshade:
Universe Planet Moon Star Lamp
Film Pattern:
1xUniverse,1xStars, 1xOcean, 1xBirthday, 1xMoon
Material:
ABS+PC.
Product Size:
5. 1 x 4. 7 inches
Voltage:
12V
Dimming:
3 Step Dimmable
Power Supply:
USB Charger/ 3 x AA Battery( Can Not Use In The Sametime).
Function:
Night Light And Projector Can Be Changed Easily
Package Content:
1 x Star Moon Universe Projector Lamp( Battery Not Included) :
1 x USB Cable :
5 x Film Pattern( 1xUniverse 1xStar 1xOcean 1xBirthday 1 x Kitty) :
1 x User Manual :
1 x Gift Box :
High white brightness, 1080P, support 3D projection :

Им се допаѓа и на купувачите