.

.

ViewSonic PJD5111 2500 Lumens Преносни DLP Проектор

ViewSonic PJD5111 2500 Lumens Преносни DLP Проектор

мислење на клиентот:

DEN 6000.00 -48 %
DEN 11472.00
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.SVGA 800x600 резолуција проектор поддржува висока дефиниција сигнали. 2500 lumens достави јасни, светли слики во повеќето услови на осветлување.Лесен и компактен на само 5.1 фунти.Голема поврзаност, вклучувајќи и две RGB влезови и еден RGB излез.Еко-режим го намалува фан на бучава и дури и се протега светилка живот до 4000 часа*.View Sonic е PJD5111 е практично проектор кој нуди исклучителна вредност и перформанси.Оваа SVGA резолуција проектор поддржува висока дефиниција сигнали и проекти 2500 lumens за јасен, светол слики во повеќето услови на осветлување.На само 5.1 фунти, тоа е лесен и компактен, што го прави идеален за мобилни водител или да се движат од соба в соба во канцеларија или на кампусот.Texas instruments¿ Brilliant Color¿ технологија обезбедува брилијантен, вистинската боја и слики со висок контраст за гледање на презентации, графики или видео.Со голема поврзаност, вклучувајќи и две RGB влезови и еден RGB излез, PJD5111 е одличен мултифункционален податоци/видео проектор.Еко-режим го намалува фан на бучава за помалку забава време на важни презентации и дури и се протега светилка живот до 4000 часа*.На PJD5111 е совршен за корисниците се во потрага по лесен за користење, разновиден и пренослив проектор на голема цена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите