.

.

На Grinch д-р Seuss LED Shadowlights Проектор - Проекти До 10 Метри

На Grinch д-р Seuss LED Shadowlights Проектор - Проекти До 10 Метри

мислење на клиентот:

DEN 1060.80
Достапност
Во достапна форма

Боја : Multicolor.Сијалица Тип : LED.Батерија Тип : АА.Број на батерии е потребно : 3. Создава магичен празник осветлување.Опкружувачки себе си со шарени ротација на слики кој grinch.Оваа tabletop празник светлина фрла слики во сите правци што е убаво преминот од една боја за да на следното.Прави радосен прилог на секоја соба.Создава магичен празник lighting Lights со шарени, енергетски-ефикасни LED lighting For внатрешна употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите