.

.

LILLIPUT BM230-4KS-VBP 23.8 ги Носи-во V Планината 3840x2160 4x4K HDMI 3G-SDI во&Out Емитува ПРЕДВОДЕНА од Директорот Следи со HDR, 3D-LUT, Боја Простор & Ѕирка Функции

LILLIPUT BM230-4KS-VBP 23.8 ги Носи-во V Планината 3840x2160 4x4K HDMI 3G-SDI во&Out Емитува ПРЕДВОДЕНА од Директорот

мислење на клиентот:

DEN 2591.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.BM230-4 KS 23.8" ги Носи-на/Rackable 4 K Емитува Директор Следи со HDR, 3 D-LUT, Боја простор & Ѕирка funcions.Се носат на 4 K следи 4 K (3840*2160) Ултра-HD мајчин резолуција , 23.8" совршена големина за двете куфер & rackmount, HDR, 3 D-LUT & Боја простор,.Ѕирка, Лажна боја и Време законик, со Висок контраст : 1000 : 1,. 178° Ултра висока агол на гледање, Богата интерфејси : 3 G-SDI, 2.0 HDMI, DVI, VGA, AV влез, Широк напон : DC12-24 V.BM230-4 KS 23.8" ги Носи-во 4 K Емитува Директор Следи со HDR, 3 D-LUT, Боја простор & Ѕирка функции.Се носат на 4 K следи 4 K (3840*2160) Ултра-HD мајчин резолуција , HDR, 3 D-LUT & Боја простор, Ѕирка, Лажна боја и Време законик, со Висок контраст : 1000 : 1, 176° Ултра висока агол на гледање, Богата интерфејси : 3 G-SDI, HDMI, DVI, VGA, AV влез, Широк напон : DC12-24 V.КАРАКТЕРИСТИКИ Поддржува повеќе сигнал влезови 3 G-SDI, HDMI, DVI и VGA. Повеќе Приказ на Екранот поддржува quad видите раздели од различни текст синглови истовремено. Ултра HD 4 K екрани кои содржат 8.3 милиони пиксели (3840 x 2160), па резолуцијата е четири пати поголема од онаа на Целосна HD. 3 D LUT за Точна Репродукција на боите и Боја простор дисплеј (Мајчин/Rec.709/User1~User3). Поддршка за да испратите 3 D LUT табела преку USB порта. Опремување на HDR функција. Слика флип нуди голема погодност за корисникот корисникот да се одржи на монитор со различни монтажа методи под различни услови.Корисниците може да ја видите следи нормално без разлика што монтажа агли. Совршена големина за двете куфер и управување со планината. Безжична HDMI) функцијата за избор. 2.VESA 75 X 75 & VESA 100×100 монтажа порта 3.USB порт 4.РЕЗУЛТАТИ порт 5.VGA влез порта 6.DVI влез порта 7.HDMI влез порта×4。 HDMI 1 & HDMI 2 : HDMI2.0, поддршка 4 K 60 Hz HDMI 3 & HDMI 4 : HDMI1.4, поддршка на 4 K 30 Hz ЗАБЕЛЕШКА : HDR е достапна само под HDMI 1 сигнал на текст. 8.Audio L/R 9.SDI влезно/излезни порти 10.DC ВО (XLR) терминал Она што е во пакет : Сонцето, сенката се СОВПАЃА Планината конектор плоча заградата Одредување Појас V-планината 15 V DC адаптер Носат на куфер Прирачник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите