.

.

YANGYY Abs WorkoutRoller Фитнес Тренингот Стомакот Навивам Вежба Седат прозорци Push-up Асистент Уред Телесната Тежина Опрема Ab Ролки Насловна Фитнес Преносни Алатка (Боја : Роз?

YANGYY Abs WorkoutRoller Фитнес Тренингот Стомакот Навивам Вежба Седат прозорци Push-up Асистент Уред Телесната

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Нето тежина : 850g.Материјал : силикон / пена / манган челик.Носивоста : 180kg.Големина : 29*18.5*12cm/11.41*7.28*4.72".На Push-up Барови Обезбеди Подобра Поддршка, Главно со Вежбање Мускулите на Градите, Biceps, Triceps и Deltoid Мускулите.На Површината се Третира со Анти-пропадна Линии, Која е толку Мека како Автомобилски гуми, Носат-отпорни, Мазна кога се Користи.Шок Апсорпција, Анти-пропадна и да се Спречи Гребење на Подот.Карактеристики : 1. Пренослив, различни бои.2. Вшмукување чаша е силен и издржлив.Пад На Превозот Услуга.1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.2.За САД/СА /RU превозот е брзо.3.Приоритет на превозот,брза испорака во рок од 48 часа.4.Не фактура или receip или промотивни материјали вклучени.Спецификации : Нето тежина : 850g Material : силикони / пена / манган steel Bearing капацитет : 180kg Size : 29*18.5*12cm/11.41*7.28*4.72"Боја : Розова,Виолетова,Сина,Red Suitable за : мажи, жени и деца, спортски и fitness Notes : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.1 x Стомакот Навивам Вежба Device Portable и Лесно да се Use The Абдоминална Воланот и да им Помогнам на Барови Лесно Може да се Инсталира & Расклопуваат, Кои се Погодни да се Носат од страна на Ставите во Куфер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите