.

.

JOROTO Ab Тркала Ролери за основа за Вежбање - Дигитален Пребројување на Главниот Тренер за Стомачни Вежби Abs Тренинг со Отпор & Помош (Модел: AR60)...

JOROTO Ab Тркала Ролери за основа за Вежбање - Дигитален Пребројување на Главниот Тренер за Стомачни Вежби Abs

мислење на клиентот:

DEN 1919.76
Достапност
Во достапна форма

Алуминиум Легура се Справува со LCD Интелигентни Броење : Доаѓаат со вграден бројач на ab ролери ќе се покаже на бројот на вежбање,која ќе ви помогне да се постигне подобро фитнес резултат.Споредете го со пластична рачка,тоа ќе биде постабилна и може да се користи подолго време,да се избегне пластична рачка ќе направи квичат бучава и тресење по користење за период од време.Отстранлив за полесно чување и транспорт,достапни дома, канцеларија, теретана.Проширам &Згусне Пролет Челик Верзија:Авто враќа ab тркала држи до 600lbs со пролет челик лист може да се обезбеди силен отпор,униформа враќа сила,и да уживате во подолг живот.Тешки & Multilayer Тркала : 160mm ултра широк ролери тркала со 5 слој(анти лизга слој,зајакнување слој,амортизацијата слој,замолчување слој,кој слој),професионални одделение салата-одделение против пролизгување носат отпорни тркала ролери.Шок апсорпција на 16 извори со висока еластичност и цврстина : Над 100 прецизни додатоци за да се создаде траен и сигурен квалитет.Гаранција : 30-Ден Без Проблеми Се Враќа И Една Година Гаранција & Живот Услуги На Клиентите За Сите Клиенти.ако имате било каков проблем со вашиот ab ролери за било која причина, само контактирајте го нашиот тим за поддршка,ние ќе повратни информации во 24 часа!.Сосема нов производ има 1-година на БЕСПЛАТНА замена на делови!.Поддршка на корисниците на тимот за одговор во рок од 24 часа!. 100% задоволни решение, ако било прашање!. 1 година бесплатен замена за сите делови се предвидени за ab ролери!.Одговорен професионални одговор во рок од 24 часа за сите прашања!. 100% задоволување решенија ако било какви прашања!.Максимална Корисникот Тежина : 600 кг.Материјал : Алуминиум Легура/ABS/Пролет Челик.Ролери големина : види слика за детали.Боја : црна + црвено.Производ бруто тежина од 3,5 КГ.Тркала големината на телото : 160mmx238mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите