.

.

VViViD Сива Не Се Лизга Шок-Апсорбирање На Пена Вежба Кат Мат

VViViD Сива Не Се Лизга Шок-Апсорбирање На Пена Вежба Кат Мат

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Креирај свој дом салата или тренингот простор никаде!Само unroll да се трансформира секоја соба во својата куќа во вашиот нов вежба студио!.Густата, 8mm густа пена тек е многу удобно и карактеристики на текстура шема за да се обезбеди безбедно, не се лизга површина.Совршен за боси нозе или со чевли.Го заштитува вашиот подови против влијанија, гребнатини и scuffs додека, исто така, намалување на бучавата и минимизирање на влијанието на вашите зглобови.Исто така неверојатно лесен за чистење!.Одлично за Пилатес, Јога, Zumba, Crossfit, P90 X, дигање и како поддршка за опрема за вежбање.Лесно се намали на било custom size треба да одговара на вашиот простор!.Добиете мат дека е толку тешко како вашиот тренингот со VVi Vi D Пена Кат Вежба Мат.Оваа повеќенаменска мат ако направени од 8мм густа, не-токсични пена што обезбедува удобен cushioned работа надвор површината за вас и да било опрема за вежбање може да се користат, претворајќи секоја соба во тренингот простор.Овој мат ќе ги апсорбира шоковите од двете движење и опрема, заштита и вашите зглобови и вашиот подови под.Оваа густа, но многу светлина-тежина пена може да се намали на било обичај големина е потребно.Се справи со вашиот тренинг со VVi Vi D! (Ве молиме имајте во предвид : Ширина може да се разликува од 1/2", плус или минус.).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите