.

.

High Speed Челик забележување на т.н Вежба Малку, Мали Преносни забележување на т.н Вежба Малку Набитост за Пневматски Вежби за Електрични Дупчалки

High Speed Челик забележување на т.н Вежба Малку, Мали Преносни забележување на т.н Вежба Малку Набитост за

мислење на клиентот:

DEN 955.20
Достапност
Во достапна форма

Директно намалување на самото место заварување, па вие не мора да се грижите за оштетување на совет.Карбид вежби произведуваат затвори‑толеранција дупки во тешко материјали, и имаат подолг алатка живот на повисоки брзини од кобалт и високо‑брзински челик.Лесен за употреба и има широк спектар на апликации.Тоа може да се користи за пневматски или електрични дупчалки.Направени од високо‑квалитет HSSCO материјалот, производ има висока јачина, набитост и издржливост.На вежба малку има висока цврстина, и кобалт совет може лесно да се пирс тешко место завари.Функција : 1. Директно намалување на самото место заварување, па вие не мора да се грижите за оштетување на совет.2. Направени од високо‑квалитет HSSCO материјалот, производ има висока јачина, набитост и издржливост.3. На вежба малку има висока цврстина, и кобалт совет може лесно да се пирс тешко место завари.4. Карбид вежби произведуваат затвори‑толеранција дупки во тешко материјали, и имаат подолг алатка живот на повисоки брзини од кобалт и високо‑брзински челик.5. Лесен за употреба и има широк спектар на апликации.Тоа може да се користи за пневматски или електрични дупчалки.Спецификација : Предмет Тип : забележување на т.н " Вежба Bit Material : HSSCOUses : За Пневматски или Електрични Drills Drill Малку Спецификација : Прибл. 6 x 65mm / 0.24 x 2.6 во Пакет Листа : 1 x забележување на т.н " Вежба Малку.

Клучни карактеристики

Item Type:
Spotting Drill Bit
Material:
HSSCO
Uses:
For Pneumatic or Electric Drills
Drill Bit Specification:
Approx. 6 x 65mm / 0.24 x 2.6in
Package List:
1 x Spotting Drill Bit :

Им се допаѓа и на купувачите