.

.

Фиока Копчиња, Форма Хардвер Делови Кабинет Вратата Копчиња Текстура за Фиоки(D Дијамант Труба)

Фиока Копчиња, Форма Хардвер Делови Кабинет Вратата Копчиња Текстура за Фиоки(D Дијамант Труба)

мислење на клиентот:

DEN 237.36
Достапност
Во достапна форма

ФИОКА КОПЧИЊА : Европски стил рачки, уникатен и стилски, лесно да се одговара со вашиот мебел.ДОБРО УКРАСИ : Салон фиока копчиња и копчиња се повлекува силна, добро направени, изгледа и добра декорација за вашиот дом или канцеларија.УДОБНО HANDFEEL : Гардероба рачки е во ред, полиран, текстура и удобно handfeel.РЕТРО И BLING : Стакло кабинет се справува со копчиња се направи вашиот мебел, ретро и bling, сребро кабинет копчиња погоден за фиока,гардероба, салон, кујна кабинети, шкафот.BEAUTIFICATION : Мебел рачки може да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други мебел.Функција : 1. Погоден за фиоки, гардероби, кабинети, врати, итн.2. Високо-квалитетни и издржливи акрилик материјал, кристално јасно изглед, убава форма.3. Може да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други мебел.4. Парична казна полиран, текстура и удобно handfeel.5. Европски стил рачки, уникатен и стилски, лесно да се одговара со вашиот мебел.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип на : слободен Дупка Фиока Pulls Color : Transparent Material : Акрилик (База е Цинк Легура)Изборен Тип : C Тип Форма Големи, D Тип на Облик Small Size : C Тип Форма Големи : Прибл. 2.5 x 2.5 cm / 1 x 1in (дијаметар x должина) D Тип на Облик Мал : Прибл. 1.8 x 2cm / x 0.7 0.8 во (дијаметар x должина)Тежина : C Тип Форма Големи : Нето Тежина : 6 g / 0.2 оз(прибл.) D Тип на Облик Мал : Нето Тежина : 3 g / 0.1 оз(прибл.).ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листата : 10 x Вратата Knobs10 x Завртка.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Single Hole Drawer Pulls
Color:
Transparent
Material:
Acrylic (Base is Zinc Alloy)
Optional Type:
C Type Shape Large, D Type Shape Small
C Type Shape Large:
Approx. 2.5 x 2.5cm / 1 x 1in (diameter x total length)
D Type Shape Small:
Approx. 1.8 x 2cm / 0.7 x 0.8in (diameter x total length)
Weight:
C Type Shape Large:
Net Weight
D Type Shape Small:
Net Weight
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
10 x Door Knobs :
10 x Screw :

Им се допаѓа и на купувачите