.

.

uxcell Стегање Завртка Knob , 38mm Кол Слива Хексадецимален Облик Костец Ѕвезда Knob М8 x 20mm Машки Конец, 5pcs

uxcell Стегање Завртка Knob , 38mm Кол Слива Хексадецимален Облик Костец Ѕвезда Knob М8 x 20mm Машки Конец,

мислење на клиентот:

DEN 1029.60
Достапност
Во достапна форма

Тема Големина : М8 x 20mm / 0.30 x 0.79 инчен(D*L); Глава Кол (Приближно) : 38mm / 1.47 инчен;Конец Теренот : 1.25 mm.Вкупна Висина : 39mm / 1.52 инчен; Пакет Содржина : 5pcs x Завртка Knob.Одлична замена за вашиот скршени еден со овој knob.Тема Тип е мерка М8 , ве молиме проверете ја иконата големина што треба пред да го купат.Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати, индустрија опрема.Опис : 1.Одлична замена за вашиот скршени еден со овој knob.2.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.3.Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати,индустрија опрема.Спецификација : Име на Производ : Завртка Knob Thread Големина : М8 x 20mm / 0.30 x 0.79 инчен(D*L)Вкупна Висина : 39mm / 1.52 inch Head Кол (Приближно) : 38mm / 1.47 inch Material : Пластични, Јаглерод steel Main Боја : Црна,White Thread Теренот : 1.25 mm Забелешка : Тема Тип е мерка М8 , ве молиме проверете ја иконата големина што треба пред да го купат.Пакет Содржина : 5 x Завртка Knob.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите