.

.

X-DREE M4x20mm Тема 14mm Кол Пластични Директно Круг Knurled Зафат Стегање Knob 30pcs(M4x20mm Rosca 14mm Кол Plástico Recto Редондо Agarre Perilla де Sujeción 30pcs

X-DREE M4x20mm Тема 14mm Кол Пластични Директно Круг Knurled Зафат Стегање Knob 30pcs(M4x20mm Rosca 14mm Кол

мислење на клиентот:

DEN 1809.60
Достапност
Во достапна форма

Главната Боја : Сребро На Ѕвонење,Црна; Материјал : Пластични, Метални.Пакет Содржина : 30pcs x Стегање Knob; Име на Производ : Стегање Knob.Тежина : 75g; Вкупна Висина : 28mm/1.1".Машки Конец Големина : M4 x 20mm/0.16" x 0.8"(Кол*L)(Tamaño rosca de macho : M4 x 20 mm / 0.16' 'x 0.8' '(Кол * L).Knurled Круг Глава : 14mm/0.55"(Cabeza Redonda Moleteada : 14mm / 0.55' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите