.

.

10PCS Пластични Ѕвезда во Облик на Главата Стегање Завртки со Пластични Метрички Машина Завртки Knob Јаглероден Челик Galvanization Хардвер M4 M5 M6 М8 - (Боја: M4(Глава Кол.25мм), Го?

10PCS Пластични Ѕвезда во Облик на Главата Стегање Завртки со Пластични Метрички Машина Завртки Knob Јаглероден

мислење на клиентот:

DEN 1072.80
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата. + Ќе се направат максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.+ 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена.+ Потребни ви се повеќе информации ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите