.

.

Boxwood Topiary Топка - 13 Вештачки Topiary Растенијата - Свадба Оркестарот - Внатрешна/Надворешна Вештачки Растенијата Топка - Topiary Дрво Замена (1, Boxwood)

Boxwood Topiary Топка - 13 Вештачки Topiary Растенијата - Свадба Оркестарот - Внатрешна/Надворешна Вештачки

мислење на клиентот:

DEN 1416.00
Достапност
Во достапна форма

TOPIARY ТОПКИ - Највисок квалитет, најреална, вештачки лисја на пазарот денес.Topiary Топки се достапни во 13"СМ дијаметар.Topiary Топки изгледа одлично додека виси, во planters, на mantels, како табела centerpieces, и повеќе.УВ И ОТПОРЕН на ВОДА / ОДРЖУВАЊЕ СЛОБОДНИ - Topiary Топки може да се користи и во затворени простории и на отворено за да го подобрите изгледот на секој простор.Вештачки topiary топки не бара какво било одржување, средување, или за издржување.Topiary Топки ви даде изглед на телевизија фабрика без работа, да се грижат за во живо растение!.ГО ИЗБЕРАТ ПРАВОТО ГОЛЕМИНА ЗА ВАШАТА КОЛОНИСТ - Мерка ширина на отворањето на врвот на вашиот колонист да се утврди правото големина на топка.XL 13" топката се вклопува колонист отвори од 8" до 12".Се однесуваат на колонист отворање на големината на табелата слика.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - Topiary Топки не бара никакви вода и ќе се погледне неверојатно година.СВАДБА ОРКЕСТАРОТ, ДОМА ДЕКОР, И ПОВЕЌЕ - Додадете прскање на боја во вашиот дом, бизнис, или свадба оркестарот.Создадете драматичен ефект со мешање на различни големини и растителни видови.Со повеќе големини и растителни видови на располагање.ЈП пластични материјали, мека на допир.Ако Вештачки Boxwood Топки се гмечи, само стави ја во воздух за да ја поврати својата форма.Prefect за Свадба , Балкон , Партија , Двор , Дневна Соба , Патио , Канцеларија Соба , итн.УВ отпорни,отпорни на Вода,Без одржување, средување, или за наводнување!Лесно да се грижи,Лесно да се инсталира.Некои вештачки лозата растенија се произведуваат некои пластични смрдеата во долгорочни пакување, ги Стави во воздух конвекција за 1-2 дена, пластични мирисот ќе исчезне нормално.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите