.

.

ECOOPTS 15 Инчен Вештачки Topiary Топката Lifelike Растенија Boxwood Оркестарот Конус за Свадба, Дома, Пред Патио,Колонист,Дек,Градина,Двор Décor Повеќе Големини 1 Пакет

ECOOPTS 15 Инчен Вештачки Topiary Топката Lifelike Растенија Boxwood Оркестарот Конус за Свадба, Дома, Пред

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

Вештачкиот Лист Топката е убава начин на украсување било кој тип на сценографијата и во затворени простории и на отворено.Листот Топката е специјално дизајниран да изгледа реален и целосна, поставување на листовите куп заедно за да се создаде густа топката што потсетува растенија без години на одржување.Вештачкиот Лист Топки додадете екстра зеленило кои може да се водат за исчезнати од отворен décor, или за да креирате природна, опуштена поставување на тремови, па дури и внатре!Без кавга вештачки лисја се совршен начин да имаат допир на зелена во вашиот дом.Вештачкиот Лист Топката има природна убавина на вистински остава без какви било да се расправаме.Без наводнување, средување, почвата, или да се расправаме!.Постои малку да нема одржување за вештачки лисја што ги прави средството кога реновирање области, или да додадете контакт на зелена или да се направи некоја област пожив без постојано одржување на вистински растенија.Нашите Вештачки Лист Топката доаѓа во две дизајни, се Зголеми Лист и Boxwood.Дизајните се убави како надополнување на било кој тип на сценографијата или едноставно сами по себе.Корисно во оркестарот за надвор и внатре, како и centerpieces за посебни прилики.Вештачкиот Лист Топки се дизајнирани да изгледаат полни и реални и е идеален за вашиот дом, дворот или за некои посебни прилики.Секој стил вклучува кавга-бесплатно, без одржување дизајн значеше да се подобри и да се направи било која област пожив со еден допир на живописни бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите